Rejestr zmian treści

Zmiany o pozycjach 1 - 20 (z 24)

Skład Rady
rejestr zmian informacji

zm.
Data: 2019-11-27 13:14:19
Autor: Anna Cabańska
zm.
Data: 2019-11-27 13:11:33
Autor: Anna Cabańska
zm.
Data: 2019-11-19 13:28:57
Autor: Anna Cabańska
Aktualizacja daanych
Data: 2019-11-12 11:30:36
Autor: Marek Jakubowski
zm Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Białe Błota
Data: 2019-09-05 08:29:11
Autor: Anna Cabańska
zm.
Data: 2018-12-05 08:27:20
Autor: Anna Cabańska
aktualizacja
Data: 2018-11-27 10:45:32
Autor: Anna Cabańska
zm
Data: 2016-01-05 10:49:54
Autor: Magdalena Maison
aktualizacja
Data: 2015-11-26 10:03:05
Autor: Magdalena Maison
aktualizacja
Data: 2015-11-26 10:02:46
Autor: Magdalena Maison
zm
Data: 2015-11-16 13:50:17
Autor: Magdalena Maison
formatowanie tekstu
Data: 2015-03-11 12:26:14
Autor: Andrzej Pasek
aktualizacja
Data: 2014-12-02 10:29:16
Autor: Magdalena Maison
dodanie radnej: Witkowska-Rypina Marlena
Data: 2012-08-20 10:21:39
Autor: Magdalena Maison
zmiana nazwy Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej
Data: 2012-05-09 12:15:18
Autor: Magdalena Maison
zmiana Wice i Przewodniczącego RG,
Data: 2012-05-09 12:13:11
Autor: Magdalena Maison
aktualizacja
Data: 2010-12-01 14:38:59
Autor: Magdalena Maison
aktualizacja
Data: 2010-11-25 14:45:47
Autor: Magdalena Maison
korekta
Data: 2007-06-29 12:53:21
Autor: Marek Jakubowski
aktualizacja
Data: 2006-11-27 12:54:19
Autor: Marek Jakubowski
Zmiany o pozycjach 1 - 20 (z 24)

powrót do informacji »