W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Gminy Białe Błota

ul. Szubińska 7

86-005 Białe Błota

tel. (+48) 52 311 17 00
fax (+48) 52 311 17 33

Wykaz telefonów bezpośrednich

EBOI: bialeblota.eboi.pl

serwis www: bialeblota.pl

NIP URZĄD 9531044265
NIP GMINA  5542841796

e-mail: sekretariat@bialeblota.eu

Skład Rady

Skład Rady Gminy Białe Błota IX kadencji  2024-2029

Lp. Imię i nazwisko Pełniona funkcja  
1. Ossowski
Sławomir
Przewodniczący Rady Gminy

tel. 530 331 794
e-mail: slawomir.ossowski@ rada.bialeblota.pl
 
2. Dobrowolski
Tomasz

Wiceprzewodniczący Rady Gminy
 
tel.606 736 152 
e-mail: tomasz.dobrowolski@rada.bialeblota.pl       

 
3. Nawrocka
Marta

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy

e-mail: marta.nawrocka@rada.bialeblota.pl

 
4.

Balcerowski
Bronisław

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów

e-mail: bronislaw.balcerowski@rada.bialeblota.pl
tel. 602 125 916

 
5. Grzelak
Kamilla

Radna

tel. 512 087 523
e-mail: kamilla.grzelak@rada.bialeblota.pl

 
6. Grzywacz
Jacek
Radny

tel. 728 981 960
e-mail: jacek.grzywacz@rada.bialeblota.pl
 
7. Jabłoński
Radosław
Radny
 
e-mail: radoslaw.jablonski@rada.bialeblota.pl
 
8. Klimczak
Zbigniew
Radny

tel. 608 033 551
e-mail: zbigniew.klimczak@rada.bialeblota.pl
 
9. Komórek
Małgorzata
Radna

e-mail: malgorzata.komorek@rada.bialeblota.pl
 
10. Krzyżanowski
Jacek
Radny

tel. 693 225 358
e-mail: jacek.krzyzanowski@rada.bialeblota.pl
 
11. Lachowicz
Karolina
Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej i Sportu

e-mail:  karolina.lachowicz@rada.bialeblota.pl
 
12. Literski
Łukasz
Radny

e-mail: lukasz.literski@rada.bialeblota.pl
 
13. Mądrzyński
Piotr
Radny

tel. 604 803 654
e-mail: piotr.madrzynski@rada.bialeblota.pl
 
14. Nowakowska
Ilona
Radna

tel. 605 056 571
e-mail: ilona.nowakowska@rada.bialeblota.pl
 
15. Ruge
Sławomir
Radny

tel. 602 616 508
e-mail: slawomir.ruge@rada.bialeblota.pl
 
16. Stachowiak
Aleksandra
Radna

tel. 603 560 601
e-mail: aleksandra.stachowiak@rada.bialeblota.pl
 
17. Steltmann
Anetta
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej

tel. 536 137 323
e-mail: anetta.steltmann@rada.bialeblota.pl
 
18. Synakiewicz
Krzysztof
Przewodniczący Komisji Oświaty i Kultury

tel. 666 682 345
e-mail: krzysztof.synakiewicz@rada.bialeblota.pl
 
19. Sznajder
Magdalena
Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

tel. 781 276 201
e-mail: magdalena.sznajder@rada.bialeblota.pl
 
20. Tabor
Magdalena
Radna

e-mail: magdalena.tabor@rada.bialeblota.pl
 
21. Wolsztyńska
Maria
Radna

tel. 600 237 577
e-mail: maria.wolsztynska@rada.bialeblota.pl
 

 


Skład Rady Gminy VIII kadencji (2018-2024)

Powiadom znajomego