W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Gminy Białe Błota

ul. Szubińska 7

86-005 Białe Błota

tel. (+48) 52 311 17 00
fax (+48) 52 311 17 33

Wykaz telefonów bezpośrednich

EBOI: bialeblota.eboi.pl

serwis www: bialeblota.pl

NIP URZĄD 9531044265
NIP GMINA  5542841796

e-mail: sekretariat@bialeblota.eu

Skład Rady Gminy

Skład Rady Gminy Białe Błota VIII kadencji 

Jacek Grzywacz  
Przewodniczący
Rady Gminy Białe Błota
Przewodniczący Rady Gminy Białe Błota (2.09.2019 – obecnie)
Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (23.11.2018 – 2.09.2019)
Członek Komisji doraźnej do spraw zmian statutów jednostek pomocniczych Gminy Białe Błota (30.03.2021 – 27.09.2022)
Członek Komisji doraźnej do spraw zmian Statutu Gminy Białe Błota (30.03.2021 – 30.11.2021)
Członek Komisji doraźnej do spraw zmian Statutu Gminy Białe Błota (3.12.2021 – 30.04.2022)
Henryk Sykut 
Wiceprzewodniczący 
Rady Gminy Białe Błota
Wiceprzewodniczący Rady Gminy Białe Błota (2.09.2019 – obecnie)
Członek Komisji Budżetu i Finansów (23.11.2018 – obecnie)  
Członek Komisji doraźnej do spraw zmian Statutu Gminy Białe Błota (29.01.2019 – 31.10.2019)
Członek Komisji doraźnej do spraw zmian statutów jednostek pomocniczych Gminy Białe Błota (30.03.2021 – 27.09.2022)
Członek Komisji doraźnej do spraw zmian Statutu Gminy Białe Błota (30.03.2021 – 30.11.2021)
Członek Komisji doraźnej do spraw zmian Statutu Gminy Białe Błota (3.12.2021 – 30.04.2022)
Anna Banaszek 
II Wiceprzewodnicząca 
Rady Gminy Białe Błota
II Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Białe Błota (26.01.2021 – obecnie)
Członek Komisji Rewizyjnej (23.11.2018 – 2.09.2019)
Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Sportu (23.11.2018 – 29.10.2019)
Przewodnicząca Komisji doraźnej do spraw zmian statutów jednostek pomocniczych Gminy Białe Błota (30.03.2021 – 27.09.2022)
Przewodnicząca Komisji doraźnej do spraw zmian Statutu Gminy Białe Błota (30.03.2021 – 30.11.2021)
Przewodnicząca Komisji doraźnej do spraw zmian Statutu Gminy Białe Błota (3.12.2021 – 30.04.2022)
Członek Komisji Budżetu i Finansów (31.05.2022 – obecnie)  
Bronisław Balcerowski 
radny
Przewodniczący Rady Gminy Białe Błota (23.11.2018 – 2.09.2019)
Członek Komisji Budżetu i Finansów (23.11.2018 – obecnie) 
Magdalena Burdanowska 
radna
Członek Komisji Rewizyjnej (23.11.2018 – 30.04.2019)
Członek Komisji Budżetu i Finansów (23.11.2018 – 31.05.2022) 
Kamilla Grzelak 
radna
Członek Komisji Oświaty i Kultury (23.11.2018 – 29.10.2019)
Członek Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Sportu (23.11.2018 – 29.10.2019)
Członek Komisji Budżetu i Finansów (26.01.2021 – 31.05.2022) 
Patrycja Harczenko- Staszewska
radna
Członek Komisji Oświaty i Kultury (23.11.2018 – 29.10.2019)
Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (23.11.2018 – obecnie)
Członek Komisji Rewizyjnej (30.03.2021 – obecnie)
Krzysztof Kocikowski 
radny
Członek Komisji Budżetu i Finansów (4.12.2018 – 31.05.2022)  
Członek Komisji Budżetu i Finansów (28.06.2022 – obecnie)  
Jacek Krzyżanowski 
radny
Członek Komisji Oświaty i Kultury (4.12.2018 - 29.10.2019)
Członek Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Sportu (29.10.2019 – obecnie)
Karolina Lachowicz 
Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej 
i Sportu
Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (4.12.2018 – 28.06.2022)
Członek Komisji Budżetu i Finansów (29.10.2019 – 28.06.2022)
Członek Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Sportu (od 29.10.2019)
Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Sportu (26.11.2019 – obecnie)
Aleksandra Lubońska 
radna
Przewodnicząca Komisji Oświaty i Kultury (23.11.2018 – 29.10.2019)
Członek Komisji Budżetu i Finansów (23.11.2018 – 31.05.2022) 
Piotr Mądrzyński
radny
Członek Komisji Gospodarki, Bezpieczeństwa, Rolnictwa i Środowiska (23.11.2018 – obecnie)
Członek Komisji Rewizyjnej (2.09.2019 – obecnie)
Krzysztof Michalak 
radny
Członek Komisji Budżetu i Finansów (4.12.2018 – obecnie)
Zbigniew Moroz 
radny
Członek Komisji Gospodarki, Bezpieczeństwa, Rolnictwa i Środowiska (23.11.2018 – obecnie)
Członek Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Sportu  (29.10.2019 – obecnie)
Ilona Nowakowska 
Przewodnicząca Komisji Budżetu i Finansów 
Członek Komisji Gospodarki, Bezpieczeństwa, Rolnictwa i Środowiska (23.11.2018 – obecnie)
Przewodnicząca Komisji Budżetu i Finansów (23.11.2018 –  26.11.2019)
Członek Komisji Budżetu i Finansów (26.11.2019 – 27.12.2019)  
Przewodnicząca Komisji Budżetu i Finansów (1.10.2020 – obecnie) 
Sławomir Ossowski 
radny
Członek Komisji Budżetu i Finansów (23.11.2018 – 31.05.2022)
Członek Komisji doraźnej do spraw zmian Statutu Gminy Białe Błota (29.01.2019 – 31.10.2019)
Członek Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Sportu (29.10.2019 – 31.12.2020)
Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów (26.11.2019 – 1.10.2020)
Sławomir  Ruge 
radny
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej (23.11.2018 – 31.08.2021) 
Członek Komisji Gospodarki, Bezpieczeństwa, Rolnictwa i Środowiska (23.11.2018 – 30.04.2019)
Członek Komisji Budżetu i Finansów (29.10.2019 – obecnie) 
Magdalena Sznajder 
Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (od 4.12.2018)
Przewodnicząca Komisji doraźnej do spraw zmian Statutu Gminy Białe Błota (29.01.2019 – 31.10.2019)
Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (2.09.2019 – obecnie)
Członek Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Sportu (29.10.2019 – 28.06.2022)
Członek Komisji Budżetu i Finansów (29.10.2019 – 30.06.2020) 
Członek Komisji Rewizyjnej (28.06.2022 – obecnie)
Katarzyna Tomicka 
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (4.12.2018 – obecnie)
Członek Komisji doraźnej do spraw zmian Statutu Gminy Białe Błota (29.01.2019 – 31.10.2019)
Członek Komisji Rewizyjnej (2.09.2019 – 30.03.2021)
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej (31.08.2021 – obecnie)
Maria Wolsztyńska 
radna
Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Białe Błota (23.11.2018 – 2.09.2019)
Członek Komisji Oświaty i Kultury (23.11.2018 – 29.10.2019)
Członek Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Sportu (23.11.2018 – 29.10.2019)
Członek Komisji Budżetu i Finansów (26.01.2021 – 31.05.2022)  
Łukasz Wyszomirski 
Przewodniczący Komisji Gospodarki, Bezpieczeństwa, Rolnictwa i Środowiska
Przewodniczący Komisji Gospodarki, Bezpieczeństwa, Rolnictwa i Środowiska (23.11.2018 – obecnie)
Członek Komisji Rewizyjnej (23.11.2018 – 2.09.2019)
Członek Komisji Rewizyjnej (26.01.2021 – obecnie)

Powiadom znajomego